Od października bieżącego roku, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy ruszyła kolejna edycja bezpłatnych zajęć językowych dla dzieci - „English is fun”.

„English is fun” to spotkania, które odbywają się w Bibliotece dwa razy w tygodniu i są dedykowane najmłodszym uczniom.
We wtorki uczestnikami są dzieci z klas 0 i 1, natomiast w czwartki uczniowie klas 2 i 3.

Na każdych zajęciach językowych, dzieci poszerzają swoją wiedzę o nowe słownictwo z różnych grup tematycznych, śpiewają anglojęzyczne piosenki, uczestniczą w różnych zabawach ruchowych, oglądają anglojęzyczne bajki edukacyjne oraz grają w gry edukacyjne online.

Niestety, ze względu na pandemię COVID-19, która nieoczekiwanie weszła w życie nas wszystkich, liczba uczestników biorących udział w zajęciach językowych „English is fun” jest ograniczona.

Wszystkie spotkania odbywają się w małych grupach z zachowaniem wymaganych zasad sanitarnych.

FGBP w Trzcinicy