O tym, że każdy może zostać artystą przekonały się uczestniczki spotkania z Renatą Wajdą.  Renia (RenDecore) tworzy unikalne dzieła i dzieli się swoją pasją z innymi.

Na spotkaniu uczestniczki miały okazję stworzyć piękne obrazy techniką powertextu, a tematem przewodnim warsztatów były anioły. Technika ta, polegająca na łączeniu różnych materiałów w celu uzyskania trójwymiarowego efektu, okazała się być idealna do tworzenia postaci aniołów, a dzięki wsparciu i pomocy prowadzącej warsztaty, każda z uczestniczek była w stanie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Efektem warsztatów było kilkanaście pięknych obrazów, na których widniały anioły. Każda z prac była niezwykle misterna i pełna detali, co świadczyło o zaangażowaniu i precyzji uczestniczek.

Warsztaty artystyczne okazały się być nie tylko doskonałą okazją do rozwijania umiejętności plastycznych, ale także do spędzenia czasu w twórczy i inspirujący sposób. Dzięki nim uczestniczki mogły poczuć się jak prawdziwe artystki, tworząc coś pięknego i wyjątkowego.

Wartościowe doświadczenie, jakie zdobyły podczas warsztatów, na pewno będzie mieć wpływ na ich dalszy rozwój artystyczny. Może to być początek ich przygody z twórczością, która przyniesie wiele radości i satysfakcji. Niewątpliwie anioły stworzone podczas warsztatów będą nie tylko piękną ozdobą, ale także symbolem inspiracji i kreatywności.

Warsztaty odbyły się 21 maja w bibliotece w Szebniach, organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach programu "Partnerstwo dla Książki" pn. KSIĄŻKOWE TWORY oraz gminę Jasło w ramach zadania Akademia Pomysłów.