W ubiegłym tygodniu, w Bibliotece w Trzcinicy odbyły się kolejne (stacjonarne i internetowe) spotkania KLUBU WIEDZY „Palcem po mapie”.

Uczestnicy zapoznali się z zasadami oraz obsługą internetowego portalu „Intercity.pl”. Spotkania miały charakter wykładu oraz ćwiczeń praktycznych.

Uczestnicy mieli okazję nauczyć się wyszukiwania, rezerwacji i kupna biletów PKP w jak najlepszych cenach za pomocą internetowej platformy „Intercity.pl”.

KLUBY WIEDZY to miejsca, w których ludzie regularnie się spotykają w publicznie dostępnym miejscu (np. w bibliotece), by wspólnie zdobywać wiedzę, korzystać – w zorganizowany sposób – z dostępnych treści online, rozwijać umiejętności, pasje, zainteresowania, a także kształtować motywację do uczenia się przez całe życie.

KLUB WIEDZY W naszej bibliotece to wynik projektu Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, do którego przystąpiła Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.