Kolorowe kostiumy, szanty i żargon żeglarski – to dopiero był spektakl!

Początkiem ferii, 17 stycznia, w FGBP w Trzcinicy odbyło się niezwykłe przedstawienie teatralne.
Aktorzy z krakowskiego  Studia Teatralnego KRAK-ART zapewnili widzom chwilę doskonałej rozrywki.

Najmłodsi czytelnicy biblioteki, wspólnie z Kapitanem Jack’iem  i sympatyczną, acz trochę roztrzepaną Kostką, trafili na statek piracki, by udać się w  podróż w poszukiwaniu Klejnotu Nilu.

Po drodze spotkali  tajemniczych bohaterów i przeżyli  mnóstwo niezapomnianych przygód. Dzieci chętnie angażowały się do aktywnego udziału w przedstawieniu, a kilkoro z nich mogło nawet wcielić się w pirackich pomocników.

Jak zawsze finał podróży okazał się zaskakujący. A opowieść z morałem, uświadomiła dzieciom, że jednym z największych skarbów człowieka jest MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ!

DZIĘKUJEMY wszystkim za wspólną zabawę!

FGBP