26 stycznia odbyły się ostatnie warsztaty literacko - plastyczne w Bibliotece w Warzycach. Spotkanie rozpoczęliśmy od gry "Moje na górze", dzieciaki wymyślały fenomenalne i przeróżne odpowiedzi na zadawane im nie raz bardzo trudne pytania z różnych dziedzin.  Później były mega trudne i podchwytliwe rymowane zagadki. Z racji tego, ze to były już ostatnie feryjne warsztaty uczestnicy wzajemnie narysowali na pamiątkę osobom siedzącym na wprost portrety z dedykacjami. Oczywiście było oficjalne przekazanie portretów. Rysowane kalambury, wzbudziły najwięcej śmiechu i radości u wszystkich uczestników. Wyobraźnia dzieciaków nie miała granic.

Na podsumowanie  zajęć odczytaliśmy wspólnie książkę "Superbohaterzy są wśród nas" i odkrywaliśmy swoje super moce i umiejętności. Przypominając każdemu dziecku, że jest wartościowym człowiekiem i na pewno ma swój jedyny niepowtarzalny talent.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, który wzięli udział w tegorocznych Feriach z Biblioteką w Warzycach.

FGBP