Ogólna

Drodzy, serdecznie dziękujemy Wam za wspólnie przeżyty 2022 rok.  Dziękujemy za każdą wizytę w bibliotece, za choć jedną wypożyczoną książkę, za udział w spotkaniach, warsztatach, wyjazdach zorganizowanych przez bibliotekę.

Zapraszamy Was i w tym roku.  Postaramy się, aby w bibliotekach gminy Jasło nie zabrakło ofert, z których każdy wybierze coś dla sie bie.

Na ostatnich w tym roku warsztatach wraz z uczestnikami poznaliśmy Ciastka, który biegnąc i uciekając przez całą książkę zmusił do aktywności fizycznej pozostałych leniwych bohaterów tej opowieści.

Zapraszamy do mobilnego czytania e-booków w serwisie Legimi.

Niezwykły komfort czytania, połączony z nowoczesną technologią - za darmo, bez limitu, dla czytelników GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ w Jaśle z/s w Szebniach i jej FILII.

W aplikacji LEGIMI znajdziecie Państwo min. nowości proponowane przez różne wydawnictwa, a w szczególności popularne bestsellery, literaturę piękną, literaturę popularno-naukową, książki dla dzieci i młodzieży, e-czasopisma.

E-booki czytać można na czytnikach PocketBook, które pełnoletni czytelnik może wypożyczać za darmo, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach i jej Filiach, na okres max. 14 dni (z możliwością przedłużenia).
Należy być zarejestrowanym użytkownikiem  Biblioteki, posiadającym ważną kartę czytelnika!

E-czytniki to urządzenia cyfrowe, które umożliwiają m.in.: czytanie książek elektronicznych, e-czasopism czy odsłuchiwanie audiobooków.

To doskonałe rozwiązanie zarówno dla miłośników tradycyjnej książki, jak i dla fanów nowości technologicznych.

POLECAMY i ZAPRASZAMY !

GBP