Drogie dzieci! Wysłuchaliście bajek o Czerwonym Kapturku i Śnieżce?

Komu udało się zdobyć gwiazdkę i diament ?

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach
ogłasza KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci!
Co trzeba zrobić?

Drogie dzieci! Wysłuchaliście bajek o Czerwonym Kapturku i Śnieżce?

Komu udało się zdobyć gwiazdkę i diament ?

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach
ogłasza KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci!
Co trzeba zrobić?

1. Wykonać ilustrację, dowolną techniką, związaną z czytanymi bajkami (Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek) oraz podpisać ją swoim imieniem.

2. Fotografię wykonanej pracy prosimy przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub umieścić w komentarzu pod grafiką konkursową na Facebooku.

3. Konkurs trwa do 6 maja.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w TYGODNIU BIBLIOTEK – 11 maja br.

4. Nagrody.

Do wygrania 4 książki z cyklu BAŚNIOWY TEATRZYK (2x Czerwony Kapturek, 2x Królewna Śnieżka). W konkursie wygrywają 4 osoby, które otrzymają po jednej z nich.😁😄
W książkach tych znajduje się teatr do złożenia, bohaterowie bajki wraz ze strojami i innymi ważnymi scenicznymi rekwizytami, bilety oraz karty z tekstem bajki.
Warto, więc do dzieła!