Gośćmi ostatnich warsztatów były włóczkowe kotki. Odwiedziły one bibliotekę dzięki Ani i Mai, które postanowiły podzielić się z pozostałymi uczestnikami swoją miłością do kotów. Wspólnie zaprojektowały włóczkowego kotka, którego później każdy mógł sobie wykonać.

Ania opowiedziała o kotach i o ciekawostkach związanych z tymi zwierzętami. Wszyscy uczestnicy chętnie opowiadali o swoich pupilach i o ich przyzwyczajeniach. Porozmawialiśmy również o naszych ulubionych książkach, którymi bohaterami są koty.

Warsztaty odbyły się 9 marca  w bibliotece w Szebniach.

Serdecznie zapraszamy na kolejne czwartkowe warsztaty.