26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura.
W Kalendarzu Świąt Nietypowych to bardzo popularne święto, które szczególnie obchodzone jest w szkołach i przedszkolach w celu przypomnienia o istnieniu tych wyjątkowych stworzeń.

Któż z nas nie chciałby dziś przenieść się w czasy prehistoryczne, gdzie prym wiodły dinozaury ? Zobaczyć jak to było, kiedy ziemia była zieloną puszczą zamieszkałą przez te ciekawe okazy ?

Wszyscy Czytelnicy mają taką szansę!
Wystarczy przyjść do Biblioteki i wypożyczyć dowolną książkę o dinozaurach, a potem zacząć czytać i.... uruchomić swoją wyobraźnię i fantazję. To bardzo proste.

WAŻNE!

Nasze DINO-LEKTURY i wszystkie zbiory książkowe,  które są skatalogowane można przeglądać i zamawiać także z domu.
Wystarczy otworzyć stronę  www.szukamksiążki.pl , zalogować się, wybrać swoją bibliotekę i wpisać tytuł, który nas interesuje. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie dostępności i rezerwacja tytułu. Później pozostaje nam jedynie spacer do biblioteki i już możemy cieszyć się czytaniem.

FGBP w Trzcinicy