We wtorkowy poranek, 7 listopada, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, gościliśmy jednego z najpoczytniejszych pisarzy dla dzieci- Grzegorza Kasdepke.

Autor - sympatyczny, otwarty i z ogromnym dystansem do siebie i swojej twórczości, od pierwszych chwil zaangażował dzieci w przebieg spotkania.

Było i humorystycznie, i głośno, i bardzo żywiołowo, a wśród wielu ciekawych opowiastek o książkowych bohaterach, pomysłach, pisarskich inspiracjach, Pan Grzegorz przemycił też dużo wiadomości literackich.
Pisarz, błyskotliwie i z humorem odpowiadał na wszystkie, nawet te kłopotliwe pytania, zadawane przez dzieci.  I jak to na spotkaniu autorskim bywa, nie zabrakło też autografów i wspólnych zdjęć.

Wydarzenie zostało zorganizowane dla uczniów kl. 0-3 Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, a uczestnicy kolejny raz przekonali się, że wśród książek kryje się mnóstwo dobrej zabawy, wrażeń i pozytywnej energii.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPÓLNY CZAS!

*Spotkanie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu "Partnerstwo dla Książki" na zadanie „Do biblioteki daj nura! Tu na każdego czeka literatura”.

FGBP