„English is fun” to bezpłatne zajęcia językowe, które odbywały się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy cyklicznie, w każdy wtorek oraz czwartek.
Spotkania dedykowane były dla najmłodszych uczniów klas od 0 do 3 Szkoły Podstawowej.

Na każdych zajęciach, dzieci poszerzały swoją wiedzę o nowe słownictwo z różnych grup tematycznych, śpiewały anglojęzyczne piosenki, a także uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych.

Ze względu na sezon wakacyjny, w ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie zajęcia językowe „English is fun”, podczas których najmłodsi powtórzyli materiał tematyczny z całego cyklu spotkań.
Oczywiście, jak zwykle nie zabrakło rytmicznych piosenek, zabaw oraz uśmiechu na twarzy!

Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Mamy nadzieję, że już od września, pełni energii po wakacyjnym wypoczynku, ruszymy z kolejną edycją zajęć językowych dla dzieci „ENGLISH IS FUN” w naszej Bibliotece, na które serdecznie zapraszamy!

FGBP w Trzcinicy