O wielkiej sile wyobraźni i korzyściach płynących z czytania, i poznawania książkowych historii mogli przekonać się uczniowie kl. II i III Szkoły Podstawowej  w Trzcinicy.
We wtorkowy poranek,  11 października, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyło się spotkanie z p. Teresą Korecką, autorką książek dla dzieci.

Zawodowo - polonistka, która w wolnych chwilach słucha, czyta i pisze.
Zadebiutowała w 2021 r. książeczką „Kasztanowy chłopczyk”. W 2022 r. ukazała się jej druga, wierszowana bajka „Dziewczynka i kryształowe pantofelki”.

To pięknie ilustrowane historie, które ukazują dzieciom moc przyjaźni i potęgę jaka płynie ze wsparcia bliskich.

Najmłodsi, wsłuchując się w rymowane strofy, poznają świat niezwykłej przygody.
Na spotkaniu, ten ciekawy świat, dzieci mogły zobaczyć, dzięki ogromnej sile fantazji. Pomocne okazały się  dwa, czarodziejskie kapelusze i eksponaty w nich ukryte.

To był wyjątkowy poranek, pełen pozytywnej energii, uśmiechu i niesamowitych opowieści.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPÓLNY CZAS!

FGBP