Z radością informujmy, że pierwsze warsztaty w nowym roku już za nami!

Tym razem w bibliotece  na dzieci czekały trzy małe sówki Sara, Percy oraz Bill – bohaterzy książki Martina Waddella. Uczestnicy wysłuchali tej  krótkiej poruszającej historii o smutku, tęsknocie i strachu. Wspólnie odpowiedzieliśmy sobie na pytania dotyczące tekstu i poznaliśmy ciekawostki o sowach. Dzieci mogły też sprawdzić się w bardzo podchwytliwych zagadkach, których rozwiązania nie były taką prostą sprawą.

Z radością informujmy, że pierwsze warsztaty w nowym roku już za nami!

Gdy przyszedł czas na pracę plastyczną każdy z uczestników wykonał zakładkę do książki i kartonową sowę przypominajkę.

Spotkania odbyły się 3 i 4 stycznia w bibliotece w Szebniach.